چند تذکرمهم

 

تمامی مراحل تولید ویدئو های من از جمله ویدئو های علمی و آموزشی ،از نوشتن متن تا همه ی امور فنی ، همگی تنها توسط خود من انجام میشود و متاسفانه امکان تشخیص خطا در آنها توسط خود من وجود ندارد چرا که ذهن انسان همواره چیزهایی را میبیند که میخواهد که ببیند و یا میشنود که میخواهد که بشنود ! بنابراین ممکن است در برخی موارد اشتباهاتی در ویدئو ها صورت گرفته باشد که من خود قادر به تشخیص آنها نباشم چرا که ذهن من آن مطلب را آنگونه میبیند یا میشنود که در ذهن من قرار دارد و نه آنگونه که واقعا ارائه شده اند . بنابراین لطفا اگر اشکال یا خطایی در آنها مشاهده کردید به من اطلاع دهید و لطفا هنگام مشاهده ی یک ویدئو به توضیحات احتمالی کادر زیر آن نیز دقت کنید .

 

        در برخی از ویدئو ها یی که در یوتیوب قرار میگیرند به ناچار ازیک کادر تلویزیون یا ترفندهای مشابه استفاده شده است . دلیل آن استفاده از ویدئو های دارای کپی رایت میباشد که بدون این ترفند امکان استفاده ازآنها وجود ندارد . این ویدئو ها دارای نکاتی بوده اند که به دلایل علمی یا فرهنگی مایل به گسترش آنها بوده ام و نسخه دوبله شده یا زیرنویس و یا اصل آنها نیز در دسترس نبوده اند تا به لینک اصلی آنها ارجاع داده شود .

 

        95 درصد تولیدات علمی آموزشی و فرهنگی این پایگاه به صورت رایگان و آزاد از طریق یوتیوب و تلگرام در اختیار علاقمندان و جویندگان آن میباشد . اما در صورتیکه از این محصولات استفاده ی مفید برده اید لطفا با پرداخت هر میزان وجه مورد تمایل خود در هزینه های این وب سایت و تولیدات آن مشارکت کنید . شماره ی حساب در بخش پشتیبانی وب سایت در دسترس میباشد . اما دو بخش از این مجموعه ها که شامل مطالبی کاملا تخصصی و خارج از نیاز عمومی میباشند فقط برای فروش در نظر گرفته شده اند . اطلاعات لازم در

 

        بخش پشتیبانی و فروش وبسایت

 

 

جدول تولیدات تصویری

 

تولیدات علمی آموزشی بلند

 

تولیدات علمی آموزشی کوتاه

 

تولیدات متفرقه

گزیده های تصویری شامل گزیده ای از فیلمهای مستند ، فیلمهای سینمایی و فیلم ها و ویدئو های مختلف

فیلمهای دارای زیرنویس قابل استفاده ی ناشنوایان

 

سیر و سفر

 

در یاد بود همسرم

جدول 1

جدول 2

جدول 3

جدول 4

جدول 5

جدول 6

جدول 7

 

 

بازگشت به صفحه ی اصلی