توجه

%95  تولیدات آموزشی  صوتی و تصویری اینجانب  که  با هدف آموزش علم فیزیک و کیهان شناسی به زبان ساده و شناخت تفاوت علم با شبه علم  تولید شده اند  ،  همچنان و همواره  به صورت رایگان از طریق اینترنت در دسترس  عموم بوده و خواهند بود  .    و    فروش موارد سه گانه ی ردیفهای 1و2 و 3 در جدول زیر که مطالب ارائه شده در آنها  تخصصی تر و خارج از  نیاز  عمومی  میباشد ،جهت تامین احتمالی بخشی از هزینه های بسیار  بالای تهیه ی تولیدات صوتی و تصویری و نیز وبسایت  در نظر گرفته شده است  .

 

همچنین  شما  میتوانید  با پرداخت هر میزان وجه مورد تمایل خود  در هزینه های این وب سایت و تولیدات آن  مشارکت کنید .  شماره ی حساب در انتهای همین صفحه در دسترس میباشد .

 

 

 

 

 

موضوع

دریافت از طریق اینترنت

1

بخش 8 و 9 مجموعه ی نجوم به زبان ساده

200  هزار تومان

2

بخش دوم  اتمها و ذرات بنیادی به زبان ساده

100  هزار تومان

3

بخش 16  مجموعه ی زیست شناسی به زبان ساده

100  هزار تومان

 

 

 

3

مجموعه ی کامل  ویدئو های آموزشی  و تولیدات صوتی و تصویری متفرقه +  تعدادی فیلم مستند و  سینمایی  علمی  فرهنگی  بر روی دو عدد  فلش دیسک 64 گیگابایتی  نو و با کاغذ خرید به تاریخ روز  ( با قیمت فعلی حدد 450 هزار تومان )

 

یک میلیون    تومان

 

 

 

 

 

تماس

shariaty.com@gmail.com

@mozaffar_shariaty       در تلگرام

 

برای ارتباط از طریق تلگرام کافی است  به کانال تلگرام من  به نشانی telegram.me/mozaffarshariaty   رفته  بر روی عکس کانال اشاره کنید تا بخش اطلاعات کانال  باز شود .   در این بخش کافی است بر روی گزینه @mozaffar_shariaty  اشاره کنید . امکان ارسال پیام در اختیار شما قرار خواهد گرفت .  مانند شکل زیر :

 

 

 

 

 

 

Tableable003

 

 

 

بازگشت به صفحه اصلی