پایگاه علمی ، ادبی و فرهنگی مظفر شریعتی

 

 

 

توجه

%95  تولیدات آموزشی  صوتی و تصویری اینجانب  که  با هدف آموزش علم فیزیک و کیهان شناسی به زبان ساده و شناخت تفاوت علم با شبه علم  تولید شده اند  ،  همچنان و همواره  به صورت رایگان از طریق اینترنت در دسترس  عموم بوده و خواهند بود  .    و    فروش ردیفهای 1و2 و 3 و 4  در جدول زیر که مطالب ارائه شده در آنها  بسیار تخصصی تر و خارج از  نیاز  عمومی  میباشد ،جهت تامین احتمالی بخشی از هزینه های بسیار بالای وب سایت و تهیه ی تولیدات صوتی و تصویری در نظر گرفته شده است  و نیز ابزاری جهت پشتیبانی شما دوستان عزیز .  قیمت این مجموعه ها با توجه به تعداد خریداران آنها در چندین  سال گذشته  که بسیار بسیار اندک بوده اند تعیین شده است و فروش این مجموعه ها هنوز  هزینه ی هارد دیسکهای مصرف شده برای تهیه  آنها را هم  فراهم نیاورده است ! لذا دوستان لطفا قیمت این مجموعه ها را با قیمت فیلمهای رایج  آموزشی در اینترنت یا لوح فشرده مقایسه نفرمایند .

 

همچنین شما  میتوانید  با پرداخت هر میزان وجه مورد تمایل خود  در هزینه های این وب سایت و تولیدات آن  مشارکت کنید .  شماره ی حساب در انتهای همین صفحه در دسترس میباشد .

 

 

 

 

ردیف

موضوع

قیمت

1

بخش 8 و 9 مجموعه ی نجوم به زبان ساده

200  هزار تومان

2

بخش دوم  اتمها و ذرات بنیادی به زبان ساده

100  هزار تومان

3

ضمیمه ی PDF   ژنتیک به زبان ساده   35 صفحه

100 هزار تومان

 

 

کلیه ی مجموعه های صوتی و تصویری (  به صورت کامل و به همراه موارد جدول بالا ) و نوشته ها    بر روی یک عدد فلش دیسک 64 گیگابایتی 

+

 پس از دریافت فلش دیسک میتوانید آن را به نشانی پشت پاکت  ارسال کنید تا  تنها با هزینه ی  50  هزار تومان  ، نزدیک 60 گیگابایت فیلم مستند و سینمایی زیبا و مفید علمی آموزشی و فرهنگی نیز  برای شما بر روی همان فلش دیسک ارسال گردد .

قیمت این فلش دیسک در حال حاضر ( مهر 1399 )   700  هزار تومان میباشد  که شامل   ( حدود  220  قیمت فلش  دیسک 64  گیگ + 20  هزینه ی ارسال توسط پست پیشتاز + 50 هزینه ی پیک برای خرید فلش دیسک و ارسال آن از طریقه اداره  ی پست  +  400   هزینه ی موارد درج شده در جدول سبز رنگ بالا)

   

 

 

 

تماس

shariaty.com@gmail.com

@mozaffar_shariaty       در تلگرام

 

برای ارتباط از طریق تلگرام کافی است  به کانال تلگرام من  به نشانی telegram.me/mozaffarshariaty   رفته  بر روی عکس کانال اشاره کنید تا بخش اطلاعات کانال  باز شود .   در این بخش کافی است بر روی گزینه @mozaffar_shariaty  اشاره کنید . امکان ارسال پیام در اختیار شما قرار خواهد گرفت .  مانند شکل زیر :

 

 

 

 

 

 

Tableable003

 

 

 

بازگشت به صفحه اصلی