توجه

تمامی تولیدات آموزشی  صوتی و تصویری اینجانب  که  با هدف آموزش علم فیزیک و کیهان شناسی به زبان ساده و شناخت تفاوت علم با شبه علم  تولید شده اند  ، به جز دو بخش  از مجموعه ی ده قسمتی نجوم به زبان ساده   ، به صورت رایگان از طریق اینترنت در دسترس  عموم بوده و خواهند بود  .  و    فروش دو بخش از مجموعه ی نجوم به زبان ساده  که مطالب ارائه شده در آنها  تخصصی تر و خارج از  نیاز  عمومی  میباشد ،جهت تامین احتمالی بخشی از هزینه های بسیار بالای وب سایت و تهیه ی تولیدات صوتی و تصویری در نظر گرفته شده است  .

 

شما  میتوانید با پرداخت هر میزان وجه مورد تمایل خود  در هزینه های این وب سایت و تولیدات آن  مشارکت کنید و یا این  دو بخش را خریداری کرده و از طریق کانال تلگرام دریافت کنید . همچنین میتوانید  کلیه ی تولیدات صوتی و تصویری ، نوشته ها و نیز تعداد زیادی مستند علمی و آموزشی متفرقه  را بر روی دو عدد فلش دیسک 64 گیگابایتی خریداری کنند .  هزینه ی این امر برابر قیمت دو عدد فلش دیسک 64  + 200 هزار تومان  بابت دو بخش فروشی مجموعه ی نجوم به زبان ساده  + 50 هزار تومان  بابت هزینه های حمل و نقل خرید و ارسال  میباشد . (ارسال فلش دیسک نیز تنها در داخل ایران و تنها از طریق پست پیشتاز امکان پذیر میباشد )

 

 

 

 

 

موضوع

دریافت از طریق اینترنت

1

بخش 8 و 9 مجموعه ی نجوم به زبان ساده  دریافت از طریق کانال تلگرام

200  هزار تومان

 

 

 

 

 

تماس

shariaty.com@gmail.com

@mozaffar_shariaty       در تلگرام

 

برای ارتباط از طریق تلگرام کافی است  به کانال تلگرام من  به نشانی telegram.me/mozaffarshariaty   رفته  بر روی عکس کانال اشاره کنید تا بخش اطلاعات کانال  باز شود .   در این بخش کافی است بر روی گزینه @mozaffar_shariaty  اشاره کنید . امکان ارسال پیام در اختیار شما قرار خواهد گرفت .  مانند شکل زیر :

 

 

 

leable003

 

 

 

بازگشت به صفحه اصلی