پایگاه علمی ، ادبی و فرهنگی مظفر شریعتی

 

 

 

توجه

%95  تولیدات آموزشی  صوتی و تصویری اینجانب  که  با هدف آموزش علم فیزیک و کیهان شناسی به زبان ساده و شناخت تفاوت علم با شبه علم  تولید شده اند  ،  همچنان و همواره  به صورت رایگان از طریق اینترنت در دسترس  عموم بوده و خواهند بود  .    و    فروش ردیفهای 1و2 و 3  در جدول زیر که مطالب ارائه شده در آنها  بسیار تخصصی تر و خارج از  نیاز  عمومی  میباشد ،جهت تامین احتمالی بخشی از هزینه های بسیار بالای وب سایت و تهیه ی تولیدات صوتی و تصویری در نظر گرفته شده است  و نیز ابزاری جهت پشتیبانی شما دوستان عزیز .  قیمت این مجموعه ها با توجه به تعداد خریداران آنها در چندین  سال گذشته  که بسیار بسیار اندک بوده اند تعیین شده است و فروش این مجموعه ها هنوز  هزینه ی هارد دیسکهای مصرف شده برای تهیه  آنها را هم  فراهم نیاورده است ! لذا دوستان لطفا قیمت این مجموعه ها را با قیمت فیلمهای رایج در اینترنت یا لوح فشرده مقایسه نفرمایند .

 

همچنین شما  میتوانید  با پرداخت هر میزان وجه مورد تمایل خود  در هزینه های این وب سایت و تولیدات آن  مشارکت کنید .  شماره ی حساب در انتهای همین صفحه در دسترس میباشد .

 

 

 

فروش مجموعه های تولیدی بر روی  لوح فشرده و فلش دیسک از ابتدای سال 1399   و به دلیل   مشکلات ناشی از کرونا   مقدور نمیباشد .

 

ردیف

موضوع

قیمت

1

بخش 8 و 9 مجموعه ی نجوم به زبان ساده

200  هزار تومان

2

بخش دوم  اتمها و ذرات بنیادی به زبان ساده

100  هزار تومان

3

ضمیمه ی PDF   ژنتیک به زبان ساده + ویدئوی ضمیمه  مجموعه ی زیست شناسی ،تکامل و ژنتیک به زبان ساده ( این ویدئو از طریق اینترنت به صورت آزاد در دسترس میباشد )

50  هزار تومان

 

 

 

 

 

تماس

shariaty.com@gmail.com

@mozaffar_shariaty       در تلگرام

 

برای ارتباط از طریق تلگرام کافی است  به کانال تلگرام من  به نشانی telegram.me/mozaffarshariaty   رفته  بر روی عکس کانال اشاره کنید تا بخش اطلاعات کانال  باز شود .   در این بخش کافی است بر روی گزینه @mozaffar_shariaty  اشاره کنید . امکان ارسال پیام در اختیار شما قرار خواهد گرفت .  مانند شکل زیر :

 

 

 

 

 

 

Tableable003

 

 

 

بازگشت به صفحه اصلی